Про Організацію

Як все почалось

Хто ми?

Up2Ukraine (Громадська організація «Фундація інноваційного регіонального розвитку») була створена у 2016 році. Команда волонтерів, які брали участь у Революції Гідності та з 2014 року допомагали українській армії, згодом зосередилася на реформах державного управління, боротьбі з корупцією та інструментах громадського контролю влади. З початку повномасштабного вторгнення одним із головних напрямків нашої діяльності стала допомога мирному населенню та Збройним Силам України протистояти російському нападу.

Наші Цінності

Прозорість

Прозорість як поняття відкритості та підзвітності є базовою цінністю нашої діяльності, нашого погляду на побудову державних інституцій та співпрацю з партнерами

Інклюзивність

Це не тільки цінність але хід думок. Ми віримо що залучення всіх до прийняття рішення з урахуванням потреб кожного формує підходи що ведуть до успішного майбутнього

Співпраця

Ми віримо що тільки об’єднуючи зусилля можна досягти найкращого результату. Ми завжди раді співпраці

Моніторинг

На що витрачаємо кошти?

Наша організація здебільшого займається проектною діяльністю. Це дає змогу надавати нашим донорам максимальну інформацію щодо використання коштів, забезпечуючи прозорість та ефективність використання коштів до рівня кожної окремої витрати.

Інформація щодо всіх витрат буде опублікована в звітах на сайті як в рамках кожного проекту так і в цілому по організації.

Наша Історія

В 2014 році, після Революції Гідності, майбутні члени Up2Ukraine займались волонтерством та допомогою Збройним Силам України в їх відновленні та посиленні протидії військовій агресії рф та анексії територій України.

 

З 2015 року засновники організації на волонтерських засадах прийшли до проектів реформування та посилення державних інституцій. Основним фокусом їх діяльності на той час було підвищення ефективності державних та місцевих органів влади, посилення громадського контролю за владою через покращення доступу до публічної інформації та відкритих даних. Саме результатом цієї співпраці і стало заснування у 2016 році Громадської організації “Фундація інноваційного регіонального розвитку”.

 

За період з 2015 по 2019 роки члени організації прийняли участь в створенні системи електронних закупівель Prozorro, створили доступ до даних Міністерства фінансів України та прийняли участь у створенні проекту відкритих державного і місцевих бюджетів, надали доступ до інформації щодо виплат з державного та місцевих бюджетів за участі Державної казначейської служби України. В 2017 році наша організація посприяла та створила інструменти доступу до даних Міністерства інфраструктури України.

 

У цей час ми сформували концепцію нового підходу до управління державними та місцевими бюджетами та запропонували інструменти реформування системи публічних фінансів в цілому, що відповідає сучасним вимогам ефективності та публічній звітності. Однією з компонент концепції є проекти управління електронними контрактами.

 

З 2020 року через пандемію COVID-19, до діяльності організації додались соціальні та гуманітарні напрями – зокрема, допомога лікарням у посиленні спроможності реагувати на нові загрози. Серед проектів того часу були як збір та надання матеріальної допомоги від одноразових медичних рукавичок до апаратів штучної вентиляції легень, так і організаційні рішення. Зокрема, завдяки проектам обміну медичними даними було покращено взаємодію між медичними закладами та створено локальну систему прозорих медичних закупівель для організацій що отримують міжнародну допомогу. Результатом стала прозора модель співпраці з кращою оперативністю отримання необхідних матеріалів та меншими корупційними ризиками.

 

З початку повномасштабної військової агресії 2022 року активісти Up2Ukraine займалися евакуацією людей з територій військових дій, надавали допомогу Збройним Силам України в постачанні матеріальних засобів, створили та передали систему моніторингу небезпечних зон (проект Незабудка) та систему взаємодії та обміну інформацією про потреби між волонтерами та гуманітарними організаціями.

 

З березня 2022 року наша організація запустила проект допомоги українським біженцям, що виїзджають за кордон – Kraina.Club (Safely.Today). Ресурс спрямовано на надання необхідної інформації щодо переїзду, легалізації та можливостей інтеграції в 47 країнах-партнерах, які відкрили свої кордони та надали нам підтримку. Протягом 2022 року цей проект допоміг понад 100 тис. наших співгромадян знайти житло, роботу, навчання та інші можливості.

 

В травні-серпні створено та передано проект Оселя, спрямований на полегшення пошуку житла та прихистку для біженців та внутрішньо-переміщених осіб за рахунок оперативної координації роботи таких закладів.

 

Окрім основної своєї діяльності, наша організація підтримуе гуманітарні та соціальні проекти, зокрема у галузях надання психологічної підтримки, освіти, науки та культури.

Установчі документи

Тут можете ознайомитись з установчими документами ГО “Фундація інноваційного регіонального розвитку” (Up2Ukraine)

Статут

Виписка з державного реєстру

Свідоцтво про статус неприбутковості

Долучайтесь

Маєш сили та бажання допомогти? Глянь на проекти, обери де можеш допомагати та сконтактуй з нами

Підтримайте

Кожен ваш донат зможе підтримати нашу діяльність, допомогти нашим громадянам та покращити країну

Контактуйте

Ми готові до співпраці на благо людям та Україні. Маєте пропозиції – контактуйте з нами