Kraina.Club – Інформаційний ресурс для переселенців та діаспор

ClientВнутрішньо переміщені особи, біженці, діаспора
SkillsІнформаційний ресурс інтеграції та адаптації
Websitehttps://kraina.club

Kraina.Club

Країна.Клуб – платформа інформаційної підтримки для українців за кордоном. Одночасне поширення інформації різними шляхами та постійний зворотний зв’язок від наших людей роблять її корисною та легкою для практичного використання. За останні півроку ресурсом скористалися більше 100 тис. осіб.

За даними УВКБ ООН, на початок цього року майже 5 мільйонів українців зареєструвалися для отримання статусу тимчасового захисту (або подібних національних програм) у країнах Європи. Канада схвалила близько 0,5 млн таких заявок, а США – майже 150 тисяч. Більшість із них пройшли обов’язкові етапи первинної легалізації, але мають труднощі з подальшою адаптацією через ліченні стереотипи та страхи або брак інформації.

Враховуючи це, головною метою проекту є популяризація можливостей для громадян України в сферах освіти, науки, культури, розвитку підприємництва в країнах ЄС та Північної Америки. Для цього ми постійно тримаємо звязок як з українськими представництвами за кордоном та волонтерами, так і з місцевими компаніями, організаціями та владою. Окрім того маємо на меті надати змогу обмінюватись досвідом та напряму комунікувати щодо заходів, спрямованих на українців в країнах ЄС та Північної Америки.

Якщо ви зацікавлені в такій співпраці, маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, зв’жіться з нами будь-яким зручним способом.