Safely.Today – Інформаційна підтримка біженців

ClientУкраїнські біженці
SkillsІнформація та підтримка
WebsiteSafely.Today

Safely.Today

В перші тижні після повномасштабного нападу Росії ми створили цю платформу для допомоги українцям, які рятувалися від війни за кордоном або збиралися це зробити. Чітка та перевірена інформація – від адрес точок першої допомоги до офіційних вказівок, наданих урядами приймаючих країн. Новини з перших рук, цінні контакти та актуальні факти викладені зрозумілою, простою мовою. Все це впорядковано за країнами та категоріями, щоб максимально полегшити використання.

Головна мета – дати українцям можливість знайти відповіді на всі нагальні питання в одній точці та зробити їхній шлях у безпечне місце якомога більш комфортним. На safely.today можна знайти інформацію про транспорт, проживання, медичну допомогу та соціальні виплати, варіанти працевлаштування, юридичну підтримку, поради щодо інтеграції та оголошення про корисні та актуальні події.

Наші журналісти постійно стежать за ситуацією та інформаційними потребами громадян за кордоном. Команда щодня структурує матеріали, тому каталог містить лише зручні та ефективні джерела в максимально інтуїтивно зрозумілій формі.

Якщо у вас є інформація, яка може бути корисною – надішліть її нам. А якщо ви знаєте когось, кому така інформація буде корисною, порекомендуйте нас. Ми також будемо вдячні, якщо ви поділитеся нашими посиланнями: safely.today і @safelytoday (у Telegram)